(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:30

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі
КОКЛ  >  Новини   >  Урочисте відкриття тренінгово-реабілітаційного центру

Урочисте відкриття тренінгово-реабілітаційного центру

На базі відділення неврології Київської обласної клінічної лікарні відбулося урочисте відкриття тренінгово-реабілітаційного центру.

Тут організовано державне тренінгово-реабілітаційне відділення за європейськими стандартами. Це спільний проект України та Чеської Республіки. Чеська Республіка надала технічну та благодійну допомогу у рамках програм MEDEVAC та Czech Development Cooperation. В центрі будуть готувати працівників лікувальних закладів – фахівців із фізичної реабілітації, що працюватимуть у складі мультидисциплінарних команд. Основними напрямками роботи реабілітаційного центру будуть неврологія, ортопедія та травматологія.

Дякуємо за підтримку ідеї створення реабілітаційного центру Міністерству охорони здоровя України в особі міністра пані Уляни Супрун та безпосередню участь в організації центру заступника міністра Оксані Сівак. Глибоко вдячні за організацію співпраці зі спеціалістами з реабілітації Чеської Республіки та надані кошти на придбання реабілітаційного обладнання Посольство Чеської Республіки в Україні в особі Посла пана Радека Матули.

Слова подяки також хотіли б висловити Голові Київської обласної ради Стариковій Ганні Віталіївні, Голові правління благодійної організації “Українська ліга благодійників” Іванову Миколі Борисовичу,будівельникам будівельної компанії “ЛКС-Спецмонтаж” в особі Нестерової Надії Іванівни, та всьому колективу реабілітаційного відділення за роботу в умовах проведення капітального ремонту та за безперервне надання медичної допомоги пацієнтам в складних умовах створення відділення. Особливу подяку висловлюємо Благодійний Фонд Розвитку Київської Обласної Клінічної Лікарні за значний вклад у розвиток та безперервну підтримку лікарні!!