(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі

 

Відділення реабілітації хворих з наслідками неврологічних захворювань і травм

КОКЛ  >  Стаціонар  >  Відділення реабілітації хворих з наслідками неврологічних захворювань і травм

Горобец Константин Леонидович

И.о. заведующего реабилитационного центра

Врач-невропатолог

Відділення реабілітації

У Київській обласній клінічній лікарні застосовують найсучасніші методики діагностики, лікування та ранньої реабілітації пацієнтів із наслідками судинного і травматичного ураження головного мозку, патологією периферичної нервової системи. До кожного пацієнта застосовується винятково індивідуальний підхід згідно з рекомендаціями доказової медицини.

Для повноцінного одужання хворих або соціально-психологічної адаптації до нових умов життя після неврологічних захворювань, а особливо після інсульту, необхідне проведення комплексу реабілітаційних заходів. Тому в нашій багатопрофільній клініці у 2017 році було відкрито сучасний реабілітаційний центр, укомплектований унікальною палатою ранньої реабілітації з інтенсивною терапією, фізіотерапевтичними та масажними кабінетами, залом лікувальної фізкультури, кабінетом кінезітерапії, голковколювання, лазеротерапії, звичайними палатами та палатами підвищеного комфорту.

ПОСЛУГИ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

  • реабілітація після травм;
  • реабілітація після інсульту;
  • реабілітація після неврологічних захворювань;
  • масаж;
  • консультації логопеда;
  • консультації психотерапевта;
  • прийом рефлексотерапевта.

Лікарі-реабілітологи

Лікар-реабілітолог — це фахівець, який займається відновленням функцій органів і систем, що постраждали в результаті інсульту або іншого неврологічного захворювання, ортопедичної патології або фізичної травми.

У реабілітаційному центрі Київської обласної клінічної лікарні підхід до відновлення пацієнтів завжди комплексний. Із пацієнтом працює команда, що складається з невролога, фізіотерапевта, логопеда, масажиста, психотерапевта, рефлексотерапевта, застосовуються всі необхідні медикаментозні та психологічні методи. Це дозволяє в максимальному обсязі відновити втрачені або порушені функції та повернути людину до нормального життя.

Досвід наших лікарів

У вересні 2017 року в КОКЛ відбувся майстер-клас, у якому брала участь делегація лікарів із Чеської республіки. У ході тренінгу команда фізичних терапевтів реабілітаційного центру Київської обласної клінічної лікарні дізналася про основні принципи роботи Бобат концепту, Войта-терапії та ПНФ-терапії. У чеських і європейських реабілітаційних центрах ці методики застосовуються вже давно для відновлення пацієнтів із неврологічними порушеннями. Було корисно побачити, як на практиці чеські фізичні терапевти застосовують ці підходи та допомагають нашим пацієнтам. Вдячні за таку можливість Чеському уряду і готуємося до наступного етапу співпраці.

Запис на прийом

Консультація реабілітолога необхідна не лише людям, які перенесли ішемічний або геморагічний інсульт, але й за необхідності отримати якісне відновне лікування в разі проблем із опорно-руховим апаратом, після хребетно-спинномозкових травм, демієлінізуючих захворювань нервової системи.

У реабілітаційному центрі Київської обласної клінічної лікарні ведуть прийом висококваліфіковані фахівці, які можуть знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта та впоратися навіть із найважчими випадками. Запис на консультацію ведеться телефоном або через онлайн-форму на сайті.

ЛІКАРІ ВІДДІЛЕННЯ

У нашій лікарні працюють висококваліфіковані лікарі.

mkd-team-image
Нечкалюк Александр Николаевич
Врач-физиотерапевт