24/7

Час роботи

(044) 237-02-86

Контактний центр

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Слідкуйте за нами
 

Реабілітаційний центр

КОКЛ  >  Стаціонар  >  Реабілітаційний центр

Відділення захворювань периферійної нервової системи, ранньої реабілітації з інтенсивною терапією та відновного лікування цереброваскулярної патології надає спеціалізовану лікувально-діагностичну допомогу хворим з патологією периферійної нервової системи, а також комплексне відновне лікування після перенесених гострих церебральних катастроф, травм головного мозку, тривалих порушень свідомості.

Відділення неврології в складі лікарні існує з 1907 року. На сьогодні відділення є сучасним високоспеціалізованих підрозділом лікарні, в якому працює мультидисциплінарна команда фахівців.

Це досвідчені лікарі-невропатологи, лікар-рефлексотерапевт, фізіотерапевт, інструктори з кінезітерапії, масажисти, логопед. У відділенні впроваджені сучасні лікувально-діагностичні методи, накопичений великий досвід реабілітації хворих з цереброваскулярною патологією, травматичними ураженнями нервової системи.

У тісній взаємодії з відділенням працює рентгенологічна служба, служба функціональної діагностики, клінічна, імунологічна лабораторії, які відповідають міжнародним стандартам.

ЛІКАРІ ВІДДІЛЕННЯ

У нашій лікарні працюють висококваліфіковані лікарі.

mkd-team-image
Нечкалюк Александр Николаевич
Врач-физиотерапевт
mkd-team-image
Попов Алексей Васильевич
Врач-невропатолог
mkd-team-image
Хоменко Татьяна Владимировна
Врач-невропатолог