(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі

 

Неврологія

КОКЛ  >  Стаціонар  >  Неврологія

Наш висококваліфікований колектив на разі є провідним в неврологічній службі Київської області, гідно продовжує кращі традиції неврологів попередніх поколінь.

У відділенні постійно впроваджуються сучасні методики обстеження та лікування неврологічних хворих. Разом з кафедрою неврології і рефлексотерапії НМАПО ім. Шупика проводяться наукові дослідження, здійснюється виховання молодих кадрів. Всім лікарям відділення надається можливість професійного зростання згідно з сучасною концепцією постійно діючої післядипломної освіти лікарів.

Пріоритетний напрям практичної та наукової діяльності – це діагностика та лікування захворювань центральної нервової системи, судинної патології головного та спинного мозку.

Неврологічне відділення в лікарні функціонує з 1907 року. На базі відділення працює кафедра неврології і рефлексотерапії НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Колектив кафедри проводить великий обсяг консультативно-діагностичної та лікувальної роботи, впроваджуючи передові досягнення світової медичної науки. Разом з лікарями відділення з 2011 року впроваджено метод тромболітичної терапії в лікуванні хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу.

За участю співробітників кафедри на сучасному рівні в клініці проводяться ряд інструментальних обстежень: електронейроміографія, електроенцефалографія, викликані сомато-сенсорні потенціали, доплерографія судин голови та шиї, електроакупунктурна діагностика.