(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі

 

Анестезіологія

КОКЛ  >  Стаціонар  >  Анестезіологія

Савчук Тетяна Василівна

Завідувач відділенням анестезіології

Лікар анестезіолог

На сучасному етапі розвитку хірургію неможливо уявити без висококваліфікованої та комфортної для пацієнта анестезіологічної допомоги. Анестезіологічна служба Київської Обласної Клінічної Лікарні є потужною ланкою хірургічної служби, яка задовольняє хірургічну роботу у відділеннях:

 • травматології та ортопедії;
 • урології;
 • судинної хірургії;
 • загальної хірургії;
 • отоларингології;
 • щелепно-лицевої хіругіїї;
 • проктології;
 • гінекології;
 • нейрохіругічного центру;
 • та торакальної хірургії в повному обсязі.

Також, анестезіологічна служба забезпечує безперервну роботу противошокової палати, надаючи спеціалізовану допомогу пацієнтам в критичному стані цілодобово. Пацієнти ,які потребують поцедурної седації також обслуговуються анестезіологічною службою в діагностичних кабінетах, кабінетах КТ та МРТ в повному обсязі з мінімальними ризиками для пацієнтів.

Лікарі та сестри-анестезистки відділення анестезіології є спеціалістами з багаторічним стажем роботи, які якісно, високо кваліфіковано надають анестезіологічну допомогу

Команда відділення анестезіології надає послуги: передопераційний огляд та підготовка, анестезіологічне забезпечення, післяопераційний нагляд та лікування больового синдрому.

Види анестезіологічної допомоги, які надаються відділенням анестезіології:

 1. Загальна анестезія(наркоз). А саме тотальна інтавенозна анестезія сучасними препаратами такі ,як попофол, дипофол. Низькопоточна інгаляційна анестезія за допомогою наркозно-дихальної апаратури LEON, використовуючи інгаляційний анестетик-севофлуан.
 2. Нейроаксіальні методики знеболення(спінальна анестезія, епідуальна анестезія, комбінована спірально–епідуальна анестезія)
 3. Регіонарні методики-блокади нервових сплетень під контролем сучасного УЗД-апарата, а саме блокади надключичного, міждрабинчастого сплетень, аксілярна блокада, що дозволяє виключити чутливість верхньої кінцівки та провести оперативне втучання без виключення свідомості пацієнта(тобто введення в наркоз). Блокади сідничного, стегнового нервів дозволяють провести безпечне анестезіологічне забезпечення пацієнтам високої групи ризику, які приймають антикоагулянти. Всі блокади тулуба, верхньої та нижньої кінцівок є компонентами мультимодальної аналгезії в післяопераційному періоді, що забезпечує довготривале знеболення в післяопераційному періоді та швидку реабілітацію.
 4. Процедурна седація сучасними препаратами в ритмі хіругії одного дня, що дозволяє пацієнту комфортно після поцедури повернутися додому.
 5. Для проведення спеціалізованих процедур наша команда надає послуги постановки центральних венозних доступів для інфузії під УЗД контолем.
 6. Під час перебування в операційній анестезіологічна бригада забезпечує пацієнту комфортні умови, як фізично так і психоемоційно. А саме, слідкує за адекватним знеболенням, контролем температури тіла, попереджує втрату вологи та тепла, поводить профілактику післяопераційного тремтіння, профілактику позиційниго здавленння тканин.

Від початку первинної консультації, знайомства пацієнта з анестезіологом, огляду, вибору методики анестезіологічного забезпечення та поведення самої анестезії в пріоритеті для лікаря є комфорт та безпека пацієнта. Тільки побажання пацієнта та професійне ознайомлення його з майбутнім видом анестезії впливає на остаточне формування плану анестезіологічного забезпечення.

Після всіх довготривалих оперативних втручань та пацієнти з важкою супутньою патологією після наркозу перебувають в палаті після наркозного сну (Recovery room.)

Вважаючи на кількість оперативних втручань та анестезій, а саме більше 13000 анестезій за рік ми маємо професійну та злагоджену команду спеціалістів, які піклуються про Вас коли ви перебуваєте у стані сну).

ЛІКАРІ ВІДДІЛЕННЯ

У нашій лікарні працюють високоспеціалізовані лікарі.

mkd-team-image
Рочняков Олексій Олегович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Решетник Ольга Валеріївна
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Мельник Олександр Флорович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Мариняко Роман Анатолійович
Лікар-анестезіолог
mkd-team-image
Івашина Юлія Олегівна
Лікар анестезіолог
mkd-team-image
Масуді Анна Василівна
Лікар анестезіолог
mkd-team-image
Городинська Анна Анатоліївна
Лікар анестезіолог
mkd-team-image
Богдан Андрій Миколайович
Лікар анестезіолог