(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі

 

Анестезіологія

КОКЛ  >  Стаціонар  >  Анестезіологія

Анестезіологічне забезпечення хірургічних операцій та діагностичних маніпуляцій в Київській обласній клінічній лікарні здійснюється анестезіологічної службою. Анестезіологічна служба застосовує інгаляційну, внутрішньовенну, багатокомпонентну (тотальну) анестезію, комбіновану, а також регіональні види анестезії (спинномозкова, епідуральна, паравертебральна, провідникова та ін).

Вид анестезіологічної допомоги в кожному конкретному випадку вибирається за суворими показаннями з урахуванням виду оперативного лікування, складності та тривалості планованого знеболювання при операції або діагностичних маніпуляціях.

Одним з головних завдань служби – це вибір найбільш оптимального виду анестезії для кожного конкретного пацієнта при операціях, діагностичних та лікувальних процедурах.

Наркозно-операційний ризик визначається анестезіологом при попередній зустрічі з пацієнтом на підставі індивідуальної оцінки психосоматичного стану, клініко-лабораторних та інструментальних даних, загального стану витальних функцій. При необхідності, призначається попередня консультація суміжних спеціалістів для підтвердження діагнозу та оптимізації передопераційної підготовки хворого.

Пацієнт завжди буде поінформованим про вид та особливості вибраної анестезіологічної допомоги у рамках існуючої юридичної норми – а саме «добровільної інформованої згоди на проведення лікування або діагностичної маніпуляції». Така форма роботи мінімізує ризики, пов’язані з оперативним лікуванням і його анестезіологічним забезпеченням.

Анестезія проводиться сучасними препаратами з високою безпекою і хорошою керованістю.

В процесі дії анестезії проводиться моніторинг показників газообміну, гемодинаміки, глибини анестезії.

Анестезіологічна служба забезпечує супровід пацієнта як до, так і після наркозу, до повного і стійкого відновлення всіх життєво важливих функцій організму та свідомості.