(044) 237-02-86

Контактний центр

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі
 

Відгуки

КОКЛ  >  Відгуки

Хочу висловити слова вдячності лікарю-урологу Фролову Олександру Сергійовичу !!!! Дякую за чудово виконану операцію !!!! Залишайтеся таким добрим, умілим та усміхненим!!! Ви лікар від Бога!!!!

Наталія Згуровська

Від щирого серця дякую "Київській Обласній Клінічній Лікарні", зокрема "Центру судинної та кардіоендоваскулярної хірургії". Особисто дякую хірургові Чубку Володимиру Івановичу за його професіоналізм, чуйність та людяність у ставленні до людей. Складно оцінити словами вдячність людині, яка спасла життя матері. 27.10.2017, моя мама надійшла у відділення із гострим інфарктом міокарда. Невідкладно їй було здійснено складну операцію із шунтування судини. Лікар детально роз'яснив тонкощі проведення хірургічного втручання, надав нам на вибір різні варіанти імплантів, озвучив їх переваги і недоліки. Після проведення шунтування, доступно роз'яснив та продемонстрував результати роботи у вигляді фотографій. Справедливо відмітив, що на відділення кардіохірургії в лікарні відведено дуже мало місця. Добре, що знайшлося місце і для нас. Також він зауважив, що забезпечення мед. обладнанням хоч і непогане, але все-ж розширювати його необхідно! Зараз життю вже нічого не загрожує, і мама проходить реабілітацію в санаторії. Дякую!

Валентин Мурашко

Хочу подякувати,лікарям віділення нейрохірургіі,зав.віділенням Баюну Ю.В., а також лікаря нейрохірурга Предущенко С .А. Що допомогли, врятувати мого чоловіка від тяжкоі травми пірнальника в 2012році, був доставлений в лікарню з діагнозом Позвоночно спиномозгова травма, компресионий перВелом тіла С6 позвонка, грижа С4 -С5 м-позвоночного диска, ушиб спиного мозку, стеноз спиномозговогоканалу. Руки і ноги не працювали. Було проведено 3 операціі. Поставили американську пластіну і вживили кістку з бедра. Завдяки проведені успішні операціі і реабілітаціі,на даний момент ходить, працює по дому, хоча надії недавав ніхто. Відношення було дуже добре, зі сторони анастазіологів, медсестричок, санітарочків. Хочу побажати всім здоров'я, щастя.

Віра

Півтора роки тому в мене стався гострий інфаркт міокарда. На щастя, реанімаційна бригада Бородянської швидкої допомоги терміново привезла мене в Київський обласний центр судинної і кардіоендоваскулярної хірургії. Мене терміново, прооперували, тому що була загроза життю. Операцію проводив серцево-судинний хірург Чубко Володимир Іванович. Завдяки кваліфіковано проведеній операції та подальшому лікуванні, під наглядом кардіолога Антонюк Ірини Володимирівни моє життя було врятовано. Хочу висловити свою подяку всім, хто приймав участь в проведенні операції та подальшому лікуванні. Також вдячний завідуючому відділення судинної і кардіоендоваскулярної хірургії Ахмад М.М. за вміння правильно налагодити роботу колективу.

Сичинський Олег Борисович

Біда спіткала мене раптово... Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовідданість праці, людяність і професіоналізм медичного персоналу хірургічного відділення. Безмежно вдячний прекрасному складу медичних сестер, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на одужання. Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але хай знають, що у наш нелегкий час є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах. Я усім бажаю здоров’я, щастя, миру, успіхів та терпимості до нас, пацієнтів. Особливу подяку хочу висловити лікарям Тисельському Володимиру Володимировичу ,Бондарчуку Богдану Григоровичу та подяка медсестрі Ліні за її доброзичливість, які врятували моє життя!!!

Дмитро Балюра

Від щирого серця хочу висловити подяку завідуючій Амбулаторним координаційним центром, Косенко Юлії Павлівні! За особливо уважне ставлення до пацієнтів, та високий професіоналізм. Після довгих років скитань по різним клінікам, нарешті знайшовся справжній професіонал, який після тривалих, та дуже уважних досліджень зміг встановити діагноз, та підібрати правильний курс лікування. З повагою і великою вдячністю Ваш пацієнт, Віктор Толстих.

Толстих Віктор Станіславович

Вся наша сім’я щиро дякує, всьому колективу ортопедо-травматологічного центру за увагу, чуйність, високий професіоналізм та людяність у ставленні до своїх пацієнтів, особлива подяка Миколі Львовичу та Тарасу Михайловичу за проведену операцію після політравми (таз, шийка стегна та крижова кістка) та Сергію Леонідовичу за консультування в після операційний період.

Тихоненко Микола Мефодійович

Від щирого серця висловлюю подяку мікрохірургу Кравчуну Сергію Вікторовичу за врятовану руку мого сина. Травма була надзвичайно складна, але завдяки зусиллям Сергія Вікторовича - лікаря з ВЕЛИКОЇ БУКВИ, руку змогли врятувати. Його величезна емоційна підтримка та професіоналізм зробили свою справу, рука врятована. Велика подяка, низький уклін Вам.

Раїса Хархун

Пробивали здесь слезный каналец ребенку. Обстановка не как в частных клиниках. Но сами врачи очень приятные, процедура быстрая, малый не успел крикнуть, а ему уже все пробили. Стоит недорого. Вобщем, от врачей самые приятные воспоминания!

Leshchik

Вернули зрение правому глазу после отслоения сетчатки. Условия , может и не как в частных клиниках, но врачи-профессионалы. Всю жизнь их помнить буду.

Наталья

Додати вiдгук

Ваш вiдгук успішно вiдправлено