(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі

 

Відгуки

КОКЛ  >  Відгуки

Хочу виразити щиру подяку медсестрі проктологічного відділення Малярчук Наталії Сергіївні за високий професіоналізм та турботу, за слова підтримки, які так необхідні хворим. Наталія Сергіївна, ваші золоті руки та щире серце допомагають справлятися з хворобою та біллю. Здоров`я і нехай Вам щастить! Ясненко Г.І.

Анна

Дуже вдячна торакальному хірургу Комінко Анатолію Васильовичу! Врач від Бога! Людина з великим серцем. Дуже уважний,на вищому рівні зробив операцію моїй мамі . Врятував її! Вміє підтримати як пацієнта так і близьких . Людина своєї справи! Безмежно вдячна!!!

Наталія

Хочу привітати з наступаючими святами Нового року та Різдва Христового і висловити подяку завідуючому ортопедо-травматологічного центру Петрику Тарасу Михайловичу, лікарю Дударю Сергію Леонідовичу та лікарю-анестезіологу Рум'янцевій Оксані Станіславовні за професіоналізм, людяність і чуйне ставлення до хворих. Та всьому медичному персоналу,який миттєво реагує на будь-які потреби хворих пацієнтів та за відповідальне відношення до професійних обов'язків. Хочу побажати всьому колективу центра саме головне здоров'я вам і вашим рідним,щастя,благополуччя, успіхів у вашій нелегкій роботі,терпіння,нових перемог і досягнень. З безмежною вдячністю пацієнтка Гопанчук О. М.

Гопанчук Олена

Дякую завідуючому відділення торакальної хірургії Швейкіну І.В. і лікарю Марценюку С.М. За лікування хвороби міастенії. Бажаю в Новому році міцного здоров я, щастя в особистому житті та успіхів у нелегкій але почесній праці.

Таміла Афанасіївна (Черкащанка)

«Вітання-подяка!
Людині з великої літери, лікарю від Бога – Запорожець Олександру Вікторовичу!
«В житті все починається з малого, з зернини хліб з промінчика зоря. І ви обрали ту свою дорогу, яка рятує нам ЖИТТЯ!»
З цих рядків ми хочемо почати своє вітання з Днем Народження.
Нехай Всевишній пошле вам сили, а здоров’я як граніт, щоб у злагоді й достатку прожили до сотні літ!
Нехай щаслива буде ваша родина, здорові хай будуть ваші батькі та мрії хай здійняться ваші всі!
Дякуємо Вам за врятоване життя! Дякуємо за високий професіоналізм, за людяність і чуйність!
Успіхів всьому ортопедо-травматологічному відділенню 1-го хірургічного корпусу обласної лікарні м.Києва.
З великою шаною та безмежною вдячністю за вашу роботу,
Щербина Олександр та його родина!»

Щербина Олександр

Хочу щиро подякувати лікарю травматологічного відділення ГРОШОВСЬКОМУ МИХАЙЛУ ВАСИЛЬОВИЧУ. Ви- справжній Лікар, щирий, людяний , великий професіонал. Дякую, що повертаєте нам здоров'я, вселяєте впевненість, рятуєте від біди. Здоров'я Вам, благополуччя, професійної кар'єри.З повагою і вдячністю. Т. Макаренко, Переяслав-Хмельницький

Тетяна Макаренко

Хочу выразить огромную благодарность Мелуа Георгию Алексеевичу и Грабарчук Валерию Павловичу за одну из моих исполненных мечт!!! Прошло пять месяцев после операции по удалению варикозного расширения вен и это первое лето, когда я не скрываю свои ноги под брюками и колготками!!! Вы настоящие волшебники и ювелиры!!! Шрамов практически не видно, шикарная пластика, ноги выглядят замечательно. Я забыла что такое отечность. Веду активный образ жизни, занимаюсь спортом. Я очень довольна исходом. Спасибо Вам огромное за Ваши золотые руки. Я благодарна Богу, что попала именно к Вам. Прекрасная клиника, прекрасные специалисты!

Наталия

Зі словами надзвичайної вдячності звертаюся до Дудара Сергія Леонідовича та Грошовського Михайла Васильовича - лікарів ортопедо-травматологічного відділення, очолюваного Петриком Тарасом Михайловичем. Протягом вересня, жовтня за участю лікарів-анестезіологів Богдана Андрія Михайловича та Румянцевої Оксани Станіславівни ними було проведено дві складні операції по відновленню ліктьового суглобу після відкритого багатоуламкового черезвертлюгового перелому лівого плеча зі зміщенням уламків та пошкодженням сухожилка трьохглавого м’яза. Результатом першої операції була стабілізація руки за допомогою апарату зовнішньої фіксації. Через 20 днів було проведено другу операцію – відкрита репозиція уламків дистального епіметафізу лівої плечової кістки з проведенням металоостеосинтезу пластинами та гвинтами з кутовою стабільністю. Одразу на наступний день був задіяний лікар реабілітаційного центру лікарні для проведення ЛФК. Дуже радий, що можу виконувати всі рухи прооперованою рукою і для повного відновлення наразі проходжу інтенсивну реабілітацію. Мене вразила високопрофесійна, згуртована, відповідальна робота лікарів. Дуже сподобалося їх ставлення у перед- та післяопераційні періоди. Вони чітко і зрозуміло роз’яснювали свої дії та процедури, навіть демонструючи на макеті ліктьового суглобу результати проведеної операції. Також вдячний медсестрам та молодшому медперсоналу ортопедо-травматологічного центру. Злагоджені дії команди, на мій погляд, є результатом ефективного менеджменту під керівництвом головного лікаря Анкіна Миколи Львовича, заступника головного лікаря з хірургічної допомоги Марухно Юрія Івановича. Бажаю здоров’я, терпіння, професійного росту, а також чуйного ставлення до пацієнтів лікарям, які врятували мою руку! Щиро дякую колективу ортопедо-травматологічного та реабілітаційного центрів Київської обласної клінічної лікарні за їх складну та важливу роботу.

Юрій

Найщиріщі слова вдячності хочу сказати моєму лікуючому лікарю щелепно-лицьової хірургії Хасапетову Беніку Суреновичу за професійно проведену операцію по резекції нижньої щелепи.Дякую за Ваші золоті руки і терпіння,за щире і добре серце,високий професіоналізм.Ви лікар від бога.Здоров"я Вам,щастя,успіхів у Вашій важливій та дуже відповідальній праці. Перша зустріч з Вами мене не підвела.Я Вам довірила свою долю на одужання і в цьому я не помилилася.Перебуваючи в лікарні,я чула тільки хороші відгуки про Вас від інших пацієнтів.Я щаслива,що я потрапила в Ваші золоті руки. Спасибі Вам за Ваш професіоналізм,за повагу і головне за хороший результат.

Алла

Я, Якубинский В.Н., житель Киевской области, с. Горенка, находился в отделении урологии КОКБ с 18.10.19 по 24.10.19 с острой почечной коликой. Выражаю большую благодарность лечащему врачу Данильчику Максиму Михайловичу, а также всему мед- и обслуживающему персоналу отделения за внимательное, добродушное и вежливое отношение.

Валерий

Додати вiдгук

Ваш вiдгук успішно вiдправлено