(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі

 

Реанімація

КОКЛ  >  Невідкладна допомога  >  Реанімація
Бабак Сергей Иванович

Бабак Сергей Иванович

Заведующий отделением реанимации

Врач высшей категории
Врач-анестезиолог

Відділення інтенсивної терапії – це один із структурних підрозділів стаціонару «Київської обласної клінічної лікарні». Його основне завдання – забезпечення безпеки і комфорту при проведенні оперативних втручань і різних інвазивних процедур.

З 1 квітня 2007 року відділення інтенсивної терапії стало клінічною базою кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО ім. П.Л. Шупика, у складі проф., д.м.н. Шлапака І.П., доцента, к.м.н., головного позаштатного токсиколога ГУОЗтаМЗ Недашковського С. і ас., к.м.н. Галушки О.А.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії оснащено сучасним обладнанням для моніторингу: моніторами, здатними відображати основні параметри серцево-судинної і дихальної систем пацієнта; дихальною апаратурою, що забезпечує адекватну штучну вентиляцію легень, як під час операції, так і в післяопераційному періоді.

ЯК ПРОХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ

  • Прийом і консультація у лікаря Київської обласної клінічної лікарні;
  • Обстеження хворого гастроентерологом, якщо при попередній зустрічі було виявленно захворювання;
  • Призначення інтенсивної терапії або діагностичної маніпуляції;
  • Проведення оперативних втручань і різних інвазивних процедур.

Операційні обладнані спеціальною апаратурою, що дозволяє зігрівати не тільки внутрішньовенні розчини, але й самого пацієнта, що, крім комфортності для хворого, значно знижує ймовірність післяопераційної пневмонії (навіть у разі тривалих операцій).

Відділення призначене для надання висококваліфікованої допомоги хворим з гострими невідкладними станами будь-якої етіології, а також інтенсивної післяопераційної терапії із застосуванням сучасних методів лікування та моніторингу.

Відділення оснащене сучасною апаратурою і функціональним обладнанням, необхідним для роботи з хворими, що знаходяться у важкому стані. Існує цілодобовий пост спостереження медичної сестри. Персонал відділення постійно контролює всі функції організму пацієнта. У будь-який час доби можуть проводитися необхідні лабораторні дослідження.

Лікарі, які працюють у відділенні інтенсивної терапії, мають великий досвід роботи у відділеннях загальної реанімації багатопрофільних лікарень, володіють усіма необхідними діагностичними методиками й алгоритмами роботи з важкими пацієнтами.

Індивідуальний підхід до пацієнтів з урахуванням їх стану та власних особливостей, наявність висококваліфікованого лікарського і медсестринського персоналу, можливість забезпечення складних і тривалих оперативних втручань пацієнтам різних вікових категорій, навіть при важких супутніх захворюваннях – це стандарт роботи відділення інтенсивної терапії.