(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі

КОКЛ  >  Новини   >  Ендопротезування

Ендопротезування

Кожного року ми вдосконалюємось та впроваджуємо нові методики. Вже в листопаді 2017 року вперше та вдало в обласному центрі судинної та кардіо-ендоваскулярної хірургії було проведено лікування аневризми черевного відділу аорти методом «Біфуркаційного ендопротезування аневризми черевного відділу аорти», та вдруге в липні 2018р. Наші пацієнти були виписані в задовільному стані на 3 добу після лікування. Таким чином цей метод лікування тяжкого захворювання рахується малоінвазивним та проводиться під місцевою анестезією. В той час, як хірургічний метод є більш травматичним, проводиться під загальним наркозом та є ризикованим для життя.

Ендопротезування – це метод эндоваскулярного лікування, при якому через просвіт стегнових артерій в складеному стані вводиться ендопротез, який при розкритті утворює нову стінку аорти, ізолюючи аневризму, а її просвіт через деякий час тромбується.

Можемо з гордістю хизуватись нашими досягненнями так, як в Україні мало місць де проводять саме «Біфуракційне Ендопротезування черевного відділу аорти».

Листопад 2017 р

Липень 2018 р