(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі

 
Ладыка Виктория Александровна

Ладика Вікторія Олександрівна

Лікар ортопед-травматолог

Закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» у 2008 році.

З 2008 по 2012 рік навчалась в інтернатурі на кафедрі ортопедії і травматології №2 НМАПО імені П. Л. Шупика за фахом «Ортопедія і травматологія» та здобула спеціалізацію лікар ортопед-травматолог.

З 2012 по 2014 рік навчалась в клінічній ординатурі на кафедрі ортопедії і травматології №2 НМАПО імені П. Л. Шупика за фахом «Ортопедія і травматологія», після закінчення якої в 2014 році вступила в очну аспірантуру на цій же кафедрі.

Наразі працює лікарем ортопедом-травматологом ортопедо-травматологічного центру КЗ КОР «Київська обласна клінічна лікарня» та асистентом кафедри травматології і ортопедії №2 НМАПО імені П. Л. Шупика.

Лікар І категорії.

Загальний стаж роботи 10 років.

Завершує тему кандидатської дисертації «Хірургічна тактика лікування відкритих переломів кісток гомілки із значним пошкодженням м’яких тканин».

Спеціалізується на консервативному лікуванні дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів, хірургічному лікуванню при травмах верхніх і нижніх кінцівок, виконую внутрішньосуглобову ін’єкційну терапію. Також виконує ведення документації на посаді секретара Локальної етичної комісії при КЗ КОР «Київська обласна клінічна лікарня».

Активно приймає участь з доповідями на міжнародних науково-практичних конференціях на національному, регіональному та галузевому рівнях.

 

Спеціальність
Лікар ортопед-травматолог
Науковий ступінь
Лікар-спеціаліст
Освіта
Нaціональний медичний університет ім. О.О. Богомольця, 2008

Відгуки

Sorry, no posts matched your criteria.