(044) 237-02-86

Контактний центр

Пн-пт: з 8:15 по 16:00

вул. Багговутівська, 1

м. Київ

Соц. мережі

КОКЛ  >  Новини   >  11 листопада ми отримали нотаріальну завірену копію Меморандуму

11 листопада ми отримали нотаріальну завірену копію Меморандуму

Хочемо поділитися радісною новиною! 11 листопада ми отримали нотаріальну завірену копію Меморандуму. 11 жовтня 2019 року був підписаний Меморандум між Об’єднані церебральним паралічем (ОЦП) «Колеса для людства» та Київською обласною клінічною лікарнею (КОКЛ) для налагодження ефективної моделі функціонування відділення реабілітації.

Організація ОЦП «Колеса для людства» була заснована в 1996 році для покращення мобільності дітей та дорослих з фізичними порушеннями в країнах з низьким і середнім рівнем доходу. Метою цього Меморандуму є встановлення умов співпраці між ОЦП «Колеса для людства» і КОКЛ для створення і підтримки ефективної моделі роботи відділення реабілітації.

В рамках автоматизації та реорганізації системи охорони здоров’я в Україні на базі Київської обласної клінічної лікарні заплановані семінари 11 та 12 листопада 2019 р. за участю міжнародного експерта Стівена Мулдона, Ірландія,які присвячені розробці клінічних протоколів для пацієнтів, які перенесли інсульт, а також скоординованого менеджменту дій від надходження до їх цілковита реабілітація а також інтеграція пацієнтів в соціум.

Закріплюємо фотозвіт семінару.