(044) 237-02-86

Контактный центр

ул. Багговутовская, 1

г. Киев

Соц. сети

 

Отзывы

КОКБ  >  Отзывы

Висловлюю щиру подяку всьому медперсоналу відділення гастроентерології за їхню нелегку працю, професійність, доброзичливе ставлення до пацієнтів. Особливо хочу відзначити роботу маніпуляційної сестри Каті Денисюк. На перший погляд, дуже серйозна, навіть дещо сувора, стримана, а насправді легка у спілкуванні, привітна, мила, особливо, коли посміхається. Забір крові, крапельниці, ін’єкції – рухи виважені і точні. Призначення виконує з легкістю, швидко і професійно, всю зміну без тіні роздратованості. Завжди залишайтесь такою! І найбільша вдячність лікуючому лікарю Тетяні Євгенівні Лободі. З перших хвилин викликає почуття довіри і безпеки. Впевнена у собі, уважна, оптимістично налаштована, привітна, елегантна, відкрита для спілкування. Поряд з нею відчуваєш себе комфортно, розумієш, що попала в надійні руки. До того ж ще й прекрасний діагност. Зрозумівши, що лікування за декілька днів не має бажаної ефективності, поставила інший діагноз і направила за підтвердженням на УЗД. Лікар з УЗД М.В. Яцишин був приємно вражений, що діагноз повністю підтвердився, і зазначив, що достовірно його визначити здатен лише грамотний фахівець. Дякую Богу, що доля звела мене з Тетяною Євгенівною. Хочу побажати всім співробітникам відділення доброго здоров’я, поваги від колег і безмежної вдячності від пацієнтів. І щоб медична реформа принесла мінімум проблем і збитків і максимум зарплати і задоволення.

А.І. Яворська, 71 рік, м. Вишневе

Махмуд Мустафаевич - доктор,выбирая которого себе для консультации или хирургического лечения, не сомневайтесь ни на секунду в правильности данного выбора!!! Огромное спасибо Махмуду Мустафаевичу и его команде за профессионализм и доброжелательное отношение к пациентам, а также младшему персоналу клиники за их заботу!!! Месяц назад мне сделали кросектомию и пенную склероблитерацию обеих ног. Чувствую себя прекрасно, появилась лёгкость в ногах, ушли отеки, шовчики почти незаметно ( к лету забуду где они и были), очень жалею, что не сделала операцию раньше.

Наталья

Щойно повернулась з відділення судинної хірургії, до зробила опереацію по варікозу на двох ногах. 11,12,2017. Скажу відверто, дуже багато читала і консультувалась з різними лікарями перед тим як приняти рішення про проведення опреативного лікування Операцію робили два лікарі завідувач відділенням, Ахмат Махмуд Мустафайович та лікар вищої категорії Грабарчук Валерій Павлович. Дякуючи їм, опреації прощли вдало. Да, я мала ускладнення після опреації, по причині особистих характеристик організму, але бистро було прийнято рішення про їх діагностування і своєчасно вжито заходів щоб їх усунути. Також хочу подякувати всьому колективу, який працює в цьому відділенні. Дякуючи завідуючому, в колективі здорова, тепла, дружня атмосфера, що також впливає на пацієнта. Всім велике дякую і бажаю всіх земних гараздів Вам і вашим близьким. З повагою та поклоном, вдячний пацієнт

лариса запорожченко

Выражаем огромную благодарность врачу отделения *Торакальной хирургии* Коминко Анатолию Васильевичу за хорошо проведенную операцию *Киста грудной стенки, левой стороны*! Благодарим за прекрасное отношение и поддержку.. Очень хороший врач и специалист своего дела!!

Мельник Анастасия

Проходила курс лечения по поводу секреторного отита в стационаре ЛОР отделения Киевской областной больницы. Я благодарна ВСЕМУ персоналу отделения за то, что хорошо организован лечебный процесс, за то что чистая и удобная постель, чистота в отделении, тепло в помещении, за сбалансированное (на удивление)питание . За опыт и грамотность врачей, за оперативность а работе. Благодаря хорошему отношению , в моем случае , я комфортно себя чувствовала на протяжении всего курса лечения. На мой взгляд ЛОР отделение- держит высокий уровень, еще лет 25 назад тогда моей сводной сестре спасли жизнь срочной операцией ночью и оч.приятно что и в наше время есть специалисты, которым можно доверить свое здоровье и мл.мед.персонал который поможет и поддержит больного. Лечила меня Витер В.К мой низкий поклон Врачу с большой буквы. Благополучия всему персоналу ЛОР отделения и профессиональных достижений.

Оксана Борисполь

Огромное спасибо врачу Задорожнему Сергею Петровичу за проведенную клолноскопию. Очень боялась проходить процедуру без анестезии, и даже собиралась уйти. Но ребята - профессионалы своего дела, убедили меня попробовать, и все оказалось совсем не страшно. Боли не было вообще, был дискомфорт от давления (во время процедуры в кишечник подается воздух), но медсестра и врач были так внимательны и осторожны, что все прошло замечательно. Порекомендую всем обращаться в эту клинику, конкретно к этому врачу - обращение и профессионализм на порядок выше чем во многих частных клиниках, в которые я обращалась. Прекрасные специалисты, современная аппаратура, можно посмотреть на себя изнутри во время процедуры 🙂 Впечатления остались самые положительные. Спасибо еще раз!

Анна

Хочу поблагодарить за отлично проделанную работу хирурга Варсик Ашотовну Дадаян. Варсик Ашотовна оперировала мне паховую грыжу 03/10/17. Мне повезло, что мне рекомендовали именно ее, потому что это очень обходительный, тактичный, но в то же время серьезный и опытный специалист, который видит все до мельчайших деталей. Операция прошла хорошо, швов практически уже не видно, они очень маленькие и очень аккуратные. Думаю, скоро их вообще не будет видно. По любым вопросам после операции всегда ей можно позвонить и проконсультироваться. Я очень доволен и очень благодарен этому врачу.

Денис

Хочу висловити слова вдячності лікарю-урологу Фролову Олександру Сергійовичу !!!! Дякую за чудово виконану операцію !!!! Залишайтеся таким добрим, умілим та усміхненим!!! Ви лікар від Бога!!!!

Наталія Згуровська

Від щирого серця дякую "Київській Обласній Клінічній Лікарні", зокрема "Центру судинної та кардіоендоваскулярної хірургії". Особисто дякую хірургові Чубку Володимиру Івановичу за його професіоналізм, чуйність та людяність у ставленні до людей. Складно оцінити словами вдячність людині, яка спасла життя матері. 27.10.2017, моя мама надійшла у відділення із гострим інфарктом міокарда. Невідкладно їй було здійснено складну операцію із шунтування судини. Лікар детально роз'яснив тонкощі проведення хірургічного втручання, надав нам на вибір різні варіанти імплантів, озвучив їх переваги і недоліки. Після проведення шунтування, доступно роз'яснив та продемонстрував результати роботи у вигляді фотографій. Справедливо відмітив, що на відділення кардіохірургії в лікарні відведено дуже мало місця. Добре, що знайшлося місце і для нас. Також він зауважив, що забезпечення мед. обладнанням хоч і непогане, але все-ж розширювати його необхідно! Зараз життю вже нічого не загрожує, і мама проходить реабілітацію в санаторії. Дякую!

Валентин Мурашко

Хочу подякувати,лікарям віділення нейрохірургіі,зав.віділенням Баюну Ю.В., а також лікаря нейрохірурга Предущенко С .А. Що допомогли, врятувати мого чоловіка від тяжкоі травми пірнальника в 2012році, був доставлений в лікарню з діагнозом Позвоночно спиномозгова травма, компресионий перВелом тіла С6 позвонка, грижа С4 -С5 м-позвоночного диска, ушиб спиного мозку, стеноз спиномозговогоканалу. Руки і ноги не працювали. Було проведено 3 операціі. Поставили американську пластіну і вживили кістку з бедра. Завдяки проведені успішні операціі і реабілітаціі,на даний момент ходить, працює по дому, хоча надії недавав ніхто. Відношення було дуже добре, зі сторони анастазіологів, медсестричок, санітарочків. Хочу побажати всім здоров'я, щастя.

Віра

Оставить отзыв

Ваш отзыв успешно отправлен