(044) 237-02-86

Контактный центр

Пн-пт: с 8:15 по 16:00

ул. Багговутовская, 1

г. Киев

Соц. сети

 

Отзывы

КОКЛ  >  Отзывы

Хочу виразити щиру подяку медсестрі проктологічного відділення Малярчук Наталії Сергіївні за високий професіоналізм та турботу, за слова підтримки, які так необхідні хворим. Наталія Сергіївна, ваші золоті руки та щире серце допомагають справлятися з хворобою та біллю. Здоров`я і нехай Вам щастить! Ясненко Г.І.

Анна

Дуже вдячна торакальному хірургу Комінко Анатолію Васильовичу! Врач від Бога! Людина з великим серцем. Дуже уважний,на вищому рівні зробив операцію моїй мамі . Врятував її! Вміє підтримати як пацієнта так і близьких . Людина своєї справи! Безмежно вдячна!!!

Наталія

Большая благодарность Мелуа Георгию Алексеевичу за его чуткость, отзывчивость и талант в своём деле. Спасибо за все, что Вы сделали! Вы - настоящий профессионал, желаю Вам в будущем достичь больших высот. Рад, что оказался у Вас.

Виктор

Хочу привітати з наступаючими святами Нового року та Різдва Христового і висловити подяку завідуючому ортопедо-травматологічного центру Петрику Тарасу Михайловичу, лікарю Дударю Сергію Леонідовичу та лікарю-анестезіологу Рум'янцевій Оксані Станіславовні за професіоналізм, людяність і чуйне ставлення до хворих. Та всьому медичному персоналу,який миттєво реагує на будь-які потреби хворих пацієнтів та за відповідальне відношення до професійних обов'язків. Хочу побажати всьому колективу центра саме головне здоров'я вам і вашим рідним,щастя,благополуччя, успіхів у вашій нелегкій роботі,терпіння,нових перемог і досягнень. З безмежною вдячністю пацієнтка Гопанчук О. М.

Гопанчук Олена

Дякую завідуючому відділення торакальної хірургії Швейкіну І.В. і лікарю Марценюку С.М. За лікування хвороби міастенії. Бажаю в Новому році міцного здоров я, щастя в особистому житті та успіхів у нелегкій але почесній праці.

Таміла Афанасіївна (Черкащанка)

От всей души хочу поблагодарить торакального хирурга Игоря Витальевича Швейкина за то, что приехал в Вышгород и прооперировал моего мужа, травмированого в ДТП. Муж идет на поправку и тоже Вам очень благодарен!!

Малинкина Леся

Спасибо всему колективу . Бабушка ФАСТИВЩУК ЛЮДМИЛЕ ИВАНОВНИ делали операцию Петрик Тарас Михайлович ВСИМ ХТО ПРИЙМАВ ОПЕРАЦИЮ ЗАВЕДУЮЩИЙ ОРТОПЕДО-ТРАВМАТОЛОГИЧЕСКОГО ЦЕНТР Врач ортопед-травматологий Кандидат медицинских наук, Врач высшей категорииДуже вдячна медичній сестрі відділення хірургіїі, яки вчасно, ретельно та професійно виконують свої обов'язки. Уважно ставляться до хворих у післяопераційний період незалежно від їх матеріального стану. Професіонал високого рівня, Дуже вдячний лікарям допомогу, інформативні консультації і вдалу операцію За окремий підхід і увагу, постійний нагляд і вдале керівництво самою операцією. Завдяки цьому лікарю впевнився, що в нашій країні є спеціалісти своєї справи! Всім рекомендую цього лікаря! .ДЯКУЮ.

ГРИГОРИЙ

Спасибо вам за маму, в буквальном смысле этого слова. операция прошла успешно. Внимательное отношение как самого врача, так и всего персонала. Дай Бог вам здоровья Вони чітко і зрозуміло роз’яснювали свої дії та процедури, навіть результати проведеної операції. Також вдячний медсестрам та молодшому медперсоналу ЗАВЕДУЮЩАЯ ОТДЕЛЕНИЕМ ОФТАЛЬМОЛОГИИ . Герасимова Татьяна Петровна . Медведева Анна Владимировна центру. Злагоджені дії команди, на мій погляд, є результатом ефективного менеджменту під керівництвом головного лікаря Анкіна Миколи Львовича, Заступника головного лікаря здоров’я, терпіння, професійного росту, а також чуйного ставлення до пацієнтив Покликання їх — не дати хворим зневіритися, Діагностувати хворобу, лікувати хворих — Все це вимагає зусиль непростих. Ми всім лікарям приносимо подяку, Нехай вони вилікують хворобу будь-яку, Нехай світлим буде кожен день! Здоров'я вам І нехай вас неторбуе катаракт алкома Брацило Людмила Григорий .Саша

Григорий

Висловлюємо щиру вдячність торакальному хірургу Карнуті Андрію Миколайовичу за високий професіоналізм у роботі, сумлінне ставлення до своїх професійних обов'язків, відданість своїй справі, чуйність та людяність по відношенню до пацієнтів! Бажаємо Андрію Миколайовичу міцного здоров'я та Божого благословіння га многії - многії літа!

Оксана

Велика подяка від мене та мого чоловіка хірургу ЧУБКО ВОЛОДИМИРУ ІВАНОВИЧУ за успішне проведене стентування , та роз'яснення і поради до діагнозу. Дякуємо за його професіоналізм, золоті руки і добре серце. Також хочемо подякувати кардіологу АНТОНЮК ІРИНІ ВІКТОРІВНІ за професійний підхід до лікування, чіткі і досвідчені поради та відповіді. Дай Бог вам здоров'я! Сім'я Шульги

Людмила

Оставить отзыв

Ваш отзыв успешно отправлен