(044) 237-02-86

Контактный центр

Пн-пт: с 8:15 по 16:30

ул. Багговутовская, 1

г. Киев

Соц. сети

 

Отзывы

КОКБ  >  Отзывы

Хочу виразити велику вдячність Кулику Михайлу Михайловичу та Рижому Володимиру Анатолійовичу за те, що врятували нашу маму, провели складну операцію 19.12.18, поставили її на ноги, відділення нейрохірургії! Низький уклін Вам! Дякуємо за професіоналізм, людяність, доброту! Бажаємо Вам здоров`я, професійного росту, миру! З повагою сім’я Безбах

Оксана

Мій шлях до колоноскопії - це історія про багаторічний страх. Проблеми з травленням маю давно: дискінезія жовчного міхура, панкреатит, гастродуоденіт, є проблеми з обміном речовин. З роками все більше не добираю вагу і дуже швидко її втрачаю після емоційних преживань, Пройти колоноскопію лікарі рекомендували ще 10 років назад, і тоді ж мені спробували її зробити. Біль був нестерпним, я втрачала здатність володіти собою і благала мене не мучити. Процедуру припинили (виявили додаткову петлю сигмовидної кишки), але цей досвід виявився настільки травматичним, що саме слово "колоноскопія" паралізовувало мене, як тільки я його чула. Кожне загострення самопочуття стало для мене стресом і приводом для негативних думок, стрес запускав проблеми травлення, коло замикалося, і це продовжувалося досить довго. Я ходила до психотерапевта, лікарі говорили про мій психо-соматичний розлад, я вже втомилася сама від себе. В такому стані я звернулася у відділення проктології до Задорожнього Сергія Петровича. Мій психо-соматичний розлад почав відступати вже після першої бесіди з цим Лікарем. Його доброзичливість, увага, відкритість у спілкуванні допомогли мені відважитися на колоноскопію під наркозом. Але, начитавшись інтернету, мене мучили страхи і сумніви, чи не буде мати наслідки проходження колоноскопу через мої додаткові петлі, якщо я буду під наркозом і лікар не буде бачити мою реакцію на біль... щось можна проткнути, подряпати...Сумніви, тривога, накручування себе - виявилися найбільш неприємними факторами у всій цій історії. Коли процес пішов, все стало набагато легше. Готувалася як слід. Ендофальк на смак виявився набагато приємнішим, ніж про це пишуть. Останній літр був "нє очєнь", але терпимо. Ніякої хворобливої слабкості після очищення я не відчувала, хоча маю 48 кг при рості 168см, і мені 50 років. Мене госпіталізували у відділення, взяли необхідні аналізи. Весь персонал дуже привітний, відділення чисте, атмосфера доброзичлива і позитивна. Окремі слова подяки висловлюю всій бригаді, яка працювала разом з Сергієм Петровичем, а саме лікарю-анестезіологу та двом сестричкам (на жаль, не знаю їх поіменно)! Але я була вражена іх злагодженим професіоналізмом і просто людською делікатністю. Під час процедури я бачила приємний сон. Коли прокинулася - було відчуття чуда. Невже це те, чого я боялася? Результати обстеження мене заспокоїли. Про дискомфортні відчуття в животі до вечора вже забула. Оглядаючись назад, думаю, що якби потрапила до таких спеціалістів раніше, то мої психотерапевти залишились би без роботи... Тому висловлюю свою подяку і щире захоплення Задорожньому Сергію Петровичу і всій команді відділення за вашу працю, за фаховість, за бажання допомогати і підтримувати своїх пацієнтів! Здоров*я вам і бережи вас Бог!

Оксана

Дуже хочеться подякувати завідуючого нейрохірургічного відділення Баюна Юрія Володимировича та Предущенко Станіслава Анатолійовича за їхній професіоналізм. Хочеться їм побажати здоров я, поваги, шани, терпіння всього найкращого. Хочеться, щоб такі лікарі були по всюди. Дякую Вам, за тітоньку Салівонську Надію Олександрівну, яку Ви про оперували та підняли на ноги. З наступаючими Вас святами хай ангел охоронець оберігає, а завжди поряд з Вами йде ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ.

Наталія Катренко

Дуже вдячна Павленко Руслану Анатолійовичу (ЩЛХ) за професіоналізм під час операції та турботу протягом одужання, а також всьому персоналу відділення ЩЛХ, Олені Сергіївні та медсестрам, за допомогу і чуйність. Відчувала себе не гірше ніж у приватній клініці:) Те, що ви робите, заслуговує величезної поваги. Дякую!

Анастасія

Вдячний хірургу ЧУБКО Володимиру Івановичу за проведене досить складне стентування (3 стенти) мого батька, яке мало місце у грудні 2018 року. Крім професіоналізму Володимира Івановича хотів би відзначити його гарне і тепле відношення до мого батька, його змістовні пояснення щодо стентування, планового лікування та подальшого життя після стентування. Крім того, батько знаходився під наглядом кардіолога АНТОНЮК Ірини Володимирівни, яка, на нашу думку, є також досить чудовим професіоналом, і якій хочеться подякувати за гарне відношення під час лікування та перебування у лікарні. Богдан, Дрогобич, Ігор, Київ, грудень 2018 р.

Ігор

Пробув у Вашому закладі майже 2 тижні. Було проведено стентування. Задоволений обстановкою та лікуванням. Особливо хочеться подякувати хірургу Чубку Володимиру Івановичу за його професіоналізм. А також лікарю-кардіологу Антонюк Ірині Вікторівні за її чудову роботу та відношення до хворих.

Бондар Олександр

В прошлом году приехал в челюстно лицевую, была флегмона - Благодарен Денису Михайловичу - хирургу, Александру Григоренку (на тот момент интерн) и всей команде за оказанную помощь и успешно проведенную операцию. В среду, 05.12.18 приезжал на удаление зубов, запустил, так же благодарю Дениса Михайловича и команду за успешно проведенное удаление. Отдельное спасибо за Адекватность и понимание проблемы - меня постоянно выворачивает, как рвотный рефлекс только 24 на 7, и эту проблему учитывали при проведении операции, реально я уже задолбался объяснять врачам что вот такая проблема и смотрят как на идиота, а тут учли проблему. Рекомендую челюстно-лицевую на Багоутовской, там работают профи!

Сергей

Благодарю за хорошо проведенную операцию на катаракте и лечение Ковальскую Ирину Эдуардовну и ее коллектив, внимательный и чуткий. Молодцы! Особенно в такое трудное время. Еще очень благодарен Харечко Марии Михайловне за вовремя выявленное заболевание (не ожидал, в других местах ничего не нашли) и лечение глаукомы. Спасибо! Девушки, вы очень хорошая команда!

Александр

18 октября мне оперировали сложный варикоз в областной хирургии. Благодарю Абраменко А.В., Кучера В.Н., Беспалова А.А., за квалифицированно проведенную операцию. Работают четко,слажено и оперативно. Обследование провели быстро в течении одного дня на одном этаже. Была приятно удивлена такой перемене в медицине! Это не лесть,просто мысли вслух. Наталья

Наталья

Большая благодарноснь врачу нейрохирургу от бога Предущенко Станиславу Анатольевичу сделал удачную сложную операцию после травмы позвночника-вернул меня к жизни!!!Здоровья,благополучия Станиславу Анатольевичу!!!

Сергей

Оставить отзыв

Ваш отзыв успешно отправлен