(044) 237-02-86

Контактный центр

Пн-пт: с 8:15 по 16:30

ул. Багговутовская, 1

г. Киев

Соц. сети

 
Дяченко Сергей Николаевич

Дяченко Сергей Николаевич

Врач-нейрохирург

Стаж работы: 19 года.

Специальность
Врач-нейрохирург
Ученая степень
Врач высшей категории
Образование
Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, 1997

Отзывы

Хочу виразити величезну подяку моєму лікареві нейрохірургу та прекрасній людині Дяченку Сергію Миколайовичу та всьому персоналу за успішно проведену операцію з видалення хронічної субдуральної гематоми. Це лікар і людина з великої літери з золотими руками, відповідальна, дбайлива, розумна та знає свою справу, дай Вам Бог здоров'я. Перша зустріч з Вами мене не підвела. Я Вам довірила свою долю на видужання і в цьому я не помилилася. Будучи в лікарні, я чула тільки хороші відгуки від інших пацієнтів, яких Ви оперували. Велике людське дякую Вам!!!

- Лідія Іванівна, м. Вишгород

Бывает, память воспроизводит различные события, картинки прошлого, так недавно мне почему-то вспомнилось, как мне в 2000 году по скорой вырезали острый аппендицит, и моё сопутствующее пребывание в больнице. Мне стало интересно, где сейчас тот хирург, который меня оперировал, чем занимается. Некоторые разведывательные:) мероприятия по сети и я нашла его здесь, в КОКБ, в отделении нейрохирургии, он теперь проводит операции на мозге.
Мой отзыв будет слабо актуальным, но я хочу его оставить. Человек в 22 года делал швы, глядя на которые, хирургам с десятилетиями опыта ничего не оставалось, как признать высокий уровень работы. А в отделении мне говорили, что мне достался лучший среди молодых врачей. Этот врач – Дяченко Сергей Николаевич.

- Юля

Від усього серця хочу подякувати за високий професіоналізм та людяність нейрохірургу Дяченку Сергію Миколайовичу. Це МЕГА нейрохірург з великої букви і лікар від Бога. Талановитий, чуйний та навіть не перерахувати всіх чеснот цієї людини. Щиро дякую йому за проведену операцію, а головне за те, що завдяки йому позбулася того страшенного незтерпного болю.Це дійсно той лікар, якому можна довірити своє життя!!! Перебуваючи у відділенні нейрохірургії в моїй свідомості зруйвувалися всі стереотипи комунального закладу. Весь персонал відділення працює з повною віддічею, приділяє увагу кожному без винятку пацієнту. Тож, ВЕЛИТЕНСЬКЕ ВСІМ СПАСИБІ!!!!

- Лінська Ольга Володимирівна

Хочу висловити вдячність лікарю-нейрохірургу КОКЛ НХЦ Дяченку Сергію Миколайовичу за професіоналізм, людяність, чуйне ставлення до хворого. Дяченком С.М. успішно проведена операція з видалення менінгіоми головного мозку. Сергій Миколайович вміє знайти потрібні слова, психологічно налаштувати хворого на операцію, вселити впевненість та дає надію. Довіра між лікарем та хворим є одним із суттєвих чинників від яких залежить результат операції. Спасибі Вам за те, що в Україні є такі лікарі-професіонали. У Вас золоті руки. Бажаю Вам творчої наснаги та професійного зростання.
З повагою, Матвієць Алла

- Матвієм Алла Олександрівна

Врачи-нейрохирурги

В нашей больнице работают высокоспециализированные врачи.
mkd-team-image
Баюн Юрий Владимирович
Заведующий центром нейрохирургии
mkd-team-image
Букреев Андрей Олегович
Врач-нейрохирург
mkd-team-image
Вознюк Руслан Павлович
Врач-нейрохирург
mkd-team-image
Деркач Владимир Николаевич
Врач-нейрохирург
mkd-team-image
Нечай Наталья Владимировна
Врач-нейрохирург
mkd-team-image
Никитчин Виктор Павлович
Врач-нейрохирург
mkd-team-image
Ромась Андрей Юрьевич
Врач-нейрохирург
mkd-team-image
Рыжий Владимир Анатольевич
Врач-нейрохирург
mkd-team-image
Хомячук Олег Андрійович
Лікар-нейрохірург (черговий)
mkd-team-image
Чехунова Дарья Анатольевна
Врач-нейрохирург