(044) 237-02-86

Контактный центр

Пн-пт: с 8:15 по 16:00

ул. Багговутовская, 1

г. Киев

Соц. сети

 

Анкин Николай Львович

Главный врач
Специальность
Главный врач

Отзывы

Висловлюю щиру подяку за високий професіоналізм, відповідальне, серйозне, чуйне та уважне ставлення до пацієнтів справжнім майстрам своєї справи - лікарю ортопеду-травматологу Роєнку Вадиму Володимировичу, лікарю-анестезіологу Куклі Юрію Валентиновичу, операційним медичним сестрам, середньому медичному персоналу стаціонарного відділення ортопедо-травматологічного центру Інні, Ірині, Аллі - за їх чуйність та уважність. А також особливу подяку, глибоку шану та низький уклін Лікарю від Бога - Анкіну Миколі Львовичу - за можливість ходити і жити повноцінним життям, за його відданість професії, за його золоті руки і добре серце, за створену в ортопедо-травматологічногому центрі атмосферу високого професіоналізму, людяності та відповідальності.

- Кулішова Людмила

Моїм дорогим спасителям : Миколі Львовичу Анкіну Петрику Тарасу Михайловичу Поїхала якось я в ліс за грибами, З такими слабими,повірте,ногами! Упала в траві,сама встать не змогла І бачу в которе,що кепські діла. Подумала,що піднімусь самотужки, Та ось на підмогу з'явились подружки. Хороші дівчата на ноги звели, Та назбирати грібів помогли. Бере мене син тай везе до лікарні, Які тут врачі,дуже чемні,всі гарні? Сустави в коліні мені обновили І ноги мої-вони знов заходили. Я вдячна врачам до землі уклонюся, Я Вами пишаюся, Вами горджуся! А Матінка Божа Цариця свята Хай зичить Вам довгі й щасливі літа. З повагою і любов'ю Ваш паціент Валентина.

- Садлівська Валентина Павлівна

20 лет назад, произошла авария, у моего мужа просто не было ноги, попал в БСП, слава Богу дежурил Анкин Лев Николаевич, после наш врач был Анкин Николай Львович, речь шла о жизни, не о ноге, благодаря им, и 5 операциям, у мужа осталась его длинная нога, и дальнейшая счастливая жизнь, спасибо Вам! Благослови Вас Господь!

- Антонина Пархоменко

Огромное спасибо всем докторам,медсестрам, младшему медперсоналу ортопедо-травмотологического центра. Особенно Анкину Н.Л., Забаште В. В.очень профессиональные и порядочные специалисты.

- Елена

Низкий поклон ВРАЧАМ Петрик Т.М. и Анкин Н.Л., мою дочь поставили на ноги, где до этого многие врачи отказывались делать ей операцию. Я очень благодарна особенно Петрик Т М действительно добрейшей души человек, безотказный, добрый, отзывчивый, я думаю, что нет ему равных врачей ни в чём. Дай Бог им здоровья, терпенья и такого же отношения к больным и дальше. С огромным уважением Близнюк Л.Н.

- Близнюк Лариса

У 2004 році я потрапила в ДТП. Уламковий перелом лівої лопатки. Ніхто з лікарів не брався мене оперувати. Мої знімки оглядали різні професори, але ніхто не давав гарантії, що операція пройде успішно і я не залишусь інвалідом. Микола Львович Анкін на той час був завідуючим відділенням. Він мені прооперував мою лопатку (металоостеосинтез). Пройшло більше 10 років. Я почуваюсь добре, і думаю, що надалі так і буде. Велике дякую Вам Миколо Львовичу, у вас золоті руки. Здоров'я Вам.

- Світлана

Доброго дня! Пройшло майже 10 років як мені зроблено операцію на лопатці. Після ДТП перелом нижньої частини, пророкували інвалідність, обмеження у рухах, ні один профессор в Києві не погодився мені зробити операцію, а Микола Львович сказав, що все буде добре. Виконано металоостеосинтез, і почуваю я себе прекрасно, рухи не обмежені взагалі. Дуже хочу подякувати Миколі Львовичу за його золоті руки. Продовжуйте й надалі дарувати людям здоров"я, велике Вам дякую, і дай Боже Вам здоров"я на добрі справи!

- Зубец Светлана